Neznáš nezachráníš 11/2016

Neznáš, nezachráníš! 11/2016

Měli jste sice první pomoc ve škole či autoškole, ale stále si nepřipadáte jistí, že byste byli schopni jednat, pokud by se ve vašem okolí něco přihodilo? Chcete se správně naučit důležité život zachraňující výkony, případně si je připomenout, zopakovat?
Potom je tato akce určena přímo pro Vás! :)

Neznáš nezachráníš! 11/2016

Spolek mediků pořádá pro všechny zájemce z řad studentů UPOL akci, kde si teoretickou a praktickou formou vyzkoušíte nejrůznější situace od resuscitace, přes záchranu dětí až po autonehodu.
Přislíbena je také přednáška členky ELSA Olomouc (právnická fakulta UPOL), díky které se dozvíte i něco málo o tom, jak je poskytnutí první pomoci ošetřeno v zákoně.

Akce se koná 2.11.2016 v budově Lékařské fakulty UPOL (Hněvotínská 3). Začátek akce bude v 16.00, registrace začne v 15.30. Podrobné info zašleme před akcí na Vaše mailové adresy. :)

Učit Vás budou studenti medicíny, kteří jsou nadšenci do první pomoci, a kteří prošli školením MUDr. Bronislava Klementy z ARO.

Akce je zdarma, ale z kapacitních důvodů je nutná registrace na mail (prosíme o napsání fakulty, na které studujete): URGENTNIMEDICINA@SPOLEKMEDIKU.CZ

Tak pokud máte zájem, neváhejte! :)