Neváhej a dej nám vědět!

Chceš-li nás kontaktovat, přečti si prosím nejprve FAQ.

Nenašel jsi odpověď, využij kontaktní formulář Zde

FAQ

Paráda! Samozřejmě že je důležité vědět, že něco děláme dobře, ale ještě mnohem důležitější je vědět, co děláme špatně. Rozhodně nám napiš. Dej nám vědět. Těšíme se na tvou připomínku(y)!
Na začátku každého akademického roku informujeme studenty, kdy a kam se mají dostavit, chtějí-li se stát členy Spolku. Jestli jsi čas a chuť našel někdy během roku, nevěš hlavu a kontaktuj nás. Nějak to uděláme. ;-)
Je to jednoduché! Stačí být aktivní. ;-) Body pro zahraniční pobyty erasmus, i drobné bodové ohodnocení na stáže IFMSA získáš, pakliže nasbíráš 10 bodů v intervalu posledních 2 let.

Není zde uvedený výčet všech akcí, další akce jsou ohodnoceny podle obdobné náročnosti a časových investic.

Adapťák - turnus / 3b
Prvákoviny (nikoli dávání rad prvačkám u baru, ale chystání akce) - 1b
Mikulášská nadílka - 2b
Zdobení stromečku/pečení perníčků - 1b
Anteples - 1b
Ples Mediků (hodnotí se jakákoli pomoc, pomoc chystání akce, hledání sponzora do tomboly atd.) - 1-3b
Noční turnaj mediků - 1b
Aktiví člen Medik bandu nebo Medické cimbálové muziky (neplatí pro fanynky a múzy, co jen jezdí s kapelou) - 5b

Dále pak jako člen Spolku mediků
Vedoucí sekce - 5b
Organizátor jakékoli pravidelné akce - 5b (např. Čteme dětem, vyhodnocení probíhá za rok)

Vyhodnocování přidělování bodů podle těchto pravidel začíná v listopadu 2016. Na aktuální výběrové řízení na zahraniční stáže v akademickém roce 2016/2017 se ještě řídíme podle stávájících pravidel, tedy aktivita na třech různých akcích pořádaných Spolkem mediků.

O akcích, kde můžeš přiložit ruku dílu, se pravidelně dočteš na naší FB stránce. Popřípadě kontaktuj vedoucího konkrétní sekce, kde bys rád vypomohl.

Zaleží na důvodu, proč bys nám chtěl psát.

Chceš-li pomoci v určité oblasti nebo se účastnit konkrétní akce, bude nejlepší kontaktovat vedoucího sekce, která tě zajímá.

Máš-li nápad, dotaz, připomínku, materiál týkající se webových stránek, konktaktuj našeho webmastera.

A na závěr. Týká-li se tvůj dotaz čehokoli jiného, použij formulář v nabídce Kontakty.

Kontaktní formulář

Vaše jméno (vyžadováno)