Ples mediků

Zodpovědný vedoucí sekce:
 Marek Šlachta  predseda@spolekmediku.cz

Ples mediků patří bezesporu mezi pomyslné vrcholy společenského života všech studentů Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Proč si tak troufale dovolujeme tvrdit tuto skutečnost? Význam je hned dvojí:
– Ples je především věnován studentům šestého ročníku, kteří se Plesem mediků začínají pomalu ale jistě loučit se studentským stavem.
– Ples je vyvrcholením celoroční nemalé snahy organizačního týmu Spolku mediků. Od studentů pro studenty. Ples takového měřítka, který by byl pořádán studenty jen stěží naleznete v Olomouci a širokém okolí.

Náš ples se již druhým rokem pořádá v NH Collection Congress Olomouc. Hosté se tak můžou těšit na překrásné prostory místního hotelu. K tanci a poslechu již tradičně hraje živý orchestr Martin Galia & Friends společně s Medickou cimbálovkou a studentskou kapelou MedicBand. Mezi vrcholy
večera dozajista patří i bohatá tombola s více než 150 cenami a slavnostní video našich studentů šestého ročníku.

Roční prodej lístků se tradičně pohybuje mezi 800 – 1000 a řadí tak Ples mediků mezi největší (ne-li úplně největší) plesy v Olomouci a Olomouckém kraji.

Další informace ohledně aktuálního ročníku se nachází zde: Ples mediků 2020.

Za pracovní skupinu Plesu mediků
Marek Šlachta